Шрифти

Зарплатню працівники бюджетних установ отримуватимуть навіть якщо працюють дистанційно або ж не працюють через карантинні обмеження. Про це під час щоденного брифінгу розповіла заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко.


 

Наталія Остапченко: "Це буде середня заробітна плата. Якщо фондом заробітної плати передбачалося преміювання, – а ви знаєте, що премія, як і будь-яка надбавка, виплачується за складність, напруженість роботи або за збільшений обсяг виконання робіт, – то тут премій і надбавок, звісно ж, не буде.

Люди перебувають вдома, і ніякої складності чи напруженості в роботі у них немає. Тому це буде середня заробітна плата. Працівники освіти отримуватимуть тарифну ставку, державні службовці – посадовий оклад, ранг і вислугу років і так далі.

У кожного своя система оплати, але преміювання і стимулювання за сидіння вдома не буде".

Також очільник обласного управління охорони здоров'я Микола Суслик сказав під час брифінгу, що медичні працівники мають можливість заробити більше:

Микола Суслик: "Медиків, які отримують зараз тільки тарифну ставку по зарплаті, ми запрошуємо до роботи у "вогнищах". Там вони отримають 200%".

Популярні новини міста