Шрифти

Сьогодні, 18.03.2020р,

відбулося позачергове засідання міської комісії з питаньтехногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуаційРадомишльської міської ради. Комісія прийняла рішення про  введення більш посилених заходів боротьби з поширенням короновірусної іфекції. 

ПРОТОКОЛ №5

позачергового засідання міської комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Радомишльської міської ради

18.03.2020 м. Радомишль

 

Присутні: члени комісії, керівники установ, підприємств, організацій.

Запрошені: голова районної ради Олександр Потієнко.

Головував: Володимир Тетерський – міський голова, голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про ситуацію, яка склалася на території Радомишльської міської об’єднаної територіальної громади щодо розповсюдження короновірусної інфекції.

ДОПОВІДАЧІ:

Вітінська Наталія Василівна - директор КНП «Радомишльська лікарня».

Ляшевська Ніна Григорівна – головний лікар КНП «Радомишльський ЦЕНТР ПМСД».

 

СЛУХАЛИ:

Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування на території Радомишльської міської об’єднаної територіальної громади.

ВИСТУПИЛИ:

Ляшевська Ніна Григорівна - головний лікар КНП «Радомишльський ЦЕНТР ПМСД».

Самійлик Леонід Дмитрович – начальник Радомишльського сектору ДСНС УКраїни в Житомирській області.

 

За результатами виступів, з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення комісія (більшістю голосів) ВИРІШИЛА:

1. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту міської ради О.В. Самчук:

1.1 Заборонити проведення усіх спортивних заходів на період карантину, що встановлений в Україні з 12 березня по 03 квітня 2020 року.

 

2. Начальнику відділу культури міської ради І.Л. Жарук:

2.1 Призупинити діяльність культурно-розважальних закладів (кінотеатрів, музеїв, бібліотек, інших культурних і розважальних закладів, тощо) на період карантину, що встановлений в Україні з 12 березня по 03 квітня 2020 року.

3. Директору замку-музею «Радомисль» О.В. Кіптяк:

3.1. Призупинити діяльність замку-музею «Радомисль» на період карантину, що встановлений в Україні з 12 березня по 03 квітня 2020 року.

4. В.о. директора КП «Благоустрій міста» міської ради О.В. Василенку:

4.1. Призупинити діяльність міської лазні на період карантину, що встановлений в Україні з 12 березня по 03 квітня 2020 року.

5. Керівникам установ, підприємств, організацій всіх форм власності:

5.1. Забезпечити проведення постійних щоденних заходів з дезінфекції. Для цього в кожній установі при вході має бути встановлений дозатор з дезінфекційним засобом для обробки рук. Крім того потрібна щоденна дезінфекція дверних ручок, перил, санвузлів, тощо, для чого при можливості, запровадити закриття закладів 2-3 рази на день на санітарну годину.

5.2. Забезпечити щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла безконтактним методом.

 5.3. Рекомендувати на час карантину надавати працівникам відпустки та можливість працювати дистанційно.

6. Призупинити діяльність закладів громадського харчування та непродовольчою торгівлі (ресторани, заклади громадського харчування, серед іншого у готелях, барах, клубах, кафе, пабах) усіх магазинів, крім продуктових та магазинів з продажу побутових товарів.

7. Призупинити діяльність перукарень, салонів краси та татуаж- салонів, масажних салонів, лазень, комп’ютерних-клубів, фітнес-клубів, тренажерних залів, майданчиків, у тому числі спортивних та стадіонів.

8. Завідувачу сектору цивільного захисту населення міської ради С.С. Ястрембовичу:

8.1. Підготувати розпорядження про створення міжвідомчої комісії щодо перевірки фактично стану виконання рішень міської комісії з питань ТЕБ та НС.

9. Начальнику відділу економічного розвитку, комунальної власності, транспорту, туризму, інвестицій та інформаційної роботи міської ради І.Л. Чудовському:

9.1. Забезпечити оприлюднення рішення комісії на офіційному сайті Радомишльської міської ради.

 

Популярні новини міста