Шрифти

На позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
Радомишльської міської ради введені обмежувальнІ заходи щодо недопущення поширення коронавірусу CОVID – 19 на території ради.
Попри прийняте рішення деякі керівники  підприємств, які зобов’язані п.3.4 зазначеного документу посилити контроль за санітарним станом об’єктів, забезпечити виконання протиепідемічних заходів у повному обсязі, не поспішають

миттєво реагувати на повідомлення громадян про небезпеку.
Мешканка багатоквартирного житлового будинку по вулиці Незалежності завдяки засобам масової інформації добре усвідомлювала яку небезпеку несуть у собі каналізаційні витоки під час розповсюдження коронавірусу. То ж коли у своїй квартирі відчула нестерпний сморід нечистот, які по самі вінця наповнили унітаз вбиральні квартири, що на 1-му поверсі п’ятиповерхівки, запанікувала.
Зателефонувала до керівництва приватного підприємства «Житлоремсервіс-9», яке надає послуги по обслуговуванню будинку та внутрішньо будинкових мереж, повідомила про аварійний стан каалізаційної мережі .

Невдовзі з'явилися працівники ремсервісу, переконавшись у правдивості виклику  пішли оглядати зовнішні мережі. Згодом, повернувшись повідомили, що не можуть оглянути суміжне напівпідвальне приміщення  позашкільного закладу, де на їх думку, ховається причина аварії, бо воно зачинене, а у них немає ключа від вхідних дверей. Мовляв ця установа не працює, шукайте, якшо хочете її керівника, чи ключ.
Дискусія власниці  помешкання  на предмет того, що вона  на роботі перебуває на цілодобовому чергуванні, їй ніколи,  врешті - решт, платить сумлінно підприємству за послуги і тому не повинна нічого шукати, ні до чого не призвела.
Лише через декілька днів після втручання начальника відділу житло комунального господарства міської ради Олега Романенка до квартири прибув головний посадовець приватного підприємства. Утім замість вибачення за байдужість своїх працівників став дорікати власниці квартири за те, що поскаржилася. У підсумку мережі відремонтували, квартиру провітрили.
Але на душі впевненості немає, що тобі допоможуть, якщо завтра щось знову трапиться - каже жінка.

Популярні новини міста