Шрифти

У Радомишлі попри заборону відкрили ринок і грубо порушили карантин – про це повідомляє офіційний сайт Радомишльської міської ради radmr.gov.ua.


«14 березня 2020 року відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Радомишльської міської ради.
У зв’язку з епідемічною ситуацією, спричиненою коронавірусом COVID-19, з метою недопущення розповсюдження інфекції серед населення громади комісію прийнято рішення про
Тимчасове припинення роботи всіх ринків, закладів громадського харчування, ресторанного господарства на території міста Радомишль та розважальних закладів на території Радомишльської об’єднаної територіальної громади.
Вказане рішення оприлюднене та доведене до відома керівників та власників закладів вказаної категорії.
Міський голова, Володимир Тетерський, у телефонному режимі повідомив керівництво ринків про рішення. Проте, всупереч прийнятому рішенню, міський ринок 15.03.2020 року розпочав свою роботу.
Спільними діями інспектора з благоустрою міської ради та працівників Радомишльського відділення поліції роботу ринку було припинено».

Серед городян  хтось  вперто поширює  чутки, що у  ворота ринку  самочинно відкрила  невеличка група  підприємців. У такому разі чому ж керівництво ринку стояло осторонь, негайно  не викликало поліцію та не припинило порушення карантину?  Лише після втручання  працівників міськради ринок закрили. Словом, як  би там не було, а неконтрольовані здоровим глуздом дії таки хтось вчинив .
В тему: «Люди, у вас есть что-то в голове? Думаете, проскочите по молодости?»

Популярні новини міста