Шрифти

«І мене в сім’ї великій,
в сім’ї вольній, новій,
не забудьте пом’янути
не злим тихим словом»

Слово Великого Кобзаря і сьогодні в серцях і душах українців. Адже Тарас Шевченко — це основа ідентифікації української нації. Безперечним також є й те, що Тарас Шевченко і його «Кобзар» — це скарбниця минулого українського народу і дороговказ для нових поколінь.
10 березня представники Радомишльської міської об’єднаної територіальної громади та районної ради вшанували пам'ять геніального українського поета, художника, митця та мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

Вклонитися та вшанувати пам'ять Великого Кобзаря прийшли керівники міського та районного самоврядних органів - Володимир Тетерський, Олександр Потієнко, депутати, члени міськвиконкому, працівники апарату установ.

Сьогодні, у нелегкий період історії України, як ніколи цінні його заповіді усім, хто народився і живе на нашій землі:

" Свою Україну любіть,
Любіть її. Воврем'я люте,
В останню тяжкую минуту,
За неї Господа моліть"

Нагадаємо, що задля запобігання занесенню і поширенню коронавірусу обмежено проведення масових, святкових, розважальних та спортивних заходів на території Радомишльської ОТГ.

Як повідомляла «Радомишль-інфо» 9 березня Радомишльські свободівці традиційно щорічно вшановують пам'ять Тараса Шевченка у день його народин, 9 березня 2020 року, свободіцвці спільно з просвітянами зібралися біля пам'ятника вшанувати Великого Кобзаря. Присутні на урочистостях декламували вірші, а кобзар Василь Волівач виконав композиції на слова поета.

Зауважимо, що на офіційному сайті Радомишльської РДА не анонсовано інформації  щодо проведення офіційних заходів до Шевченківських днів.

 

Популярні новини міста