Шрифти

На території Радомишльського районну тривають заходи з проведення інформаційної кампанії щодо протидії поширення коронавірусу.

Станом на 05.03.2020 року Радомишльським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області було відвідано 46 закладів освіти Радомишльського районну, де було проведено превентивну роботу з працівниками шкіл та садочків, щодо основних профілактичних заходів гострого респіраторного захворювання спричиненого коронавірусом COV-19. В ході бесід спеціалістами поширювались відповідні інформаційні матеріали.

Як уберегтися від інфекції

Головне не створювати паніку
Захворів - сиди вдома
У разі погіршення здоров’я та при перших симптомах захворювання( головний біль,кашель,лихоманка та утруднення дихання) негайно звернутись до лікаря.
Ретельно та часто мити руки та обробляти антисептиком ( після приходу з вулиці, перед прийом їжі, після відвідування туалету)
Уникайте місць з скупчення людей
Правильно використовуйте захисні маски в разі : (Якщо ви захворіли( маєте респіраторні симптоми кашель, нежить) .З метою додаткового захисту в місцях великого скупчення людей.
Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя , відразу викидайте серветку в контейнер з кришкою і мийте руки.
Тримайтеся на відстанні від 1-2 метрів від людей які кашляють та чхають.
Діагностика

На початковій стадії коронавірус має такі симптоми що і інші гострі вірусні захворювання. Визначити хворобу можуть тільки спеціальні тести.
Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках діарея або кон’юктивіт.
Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його головна небезпека.
Як передається вірус

Передається краплинним та контактним шляхом. Переважає контактний шлях,коли вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети.
Краплинним шляхом вірус передається від людини до людини під час кашлю ,чхання у тісному контакті .
Вразливою групою ризику є люди похилого віку та люди із хронічними хворобами і слабким імунітетом.
За попередньою інформацією вірус може виживати на поверхнях лише протягом 3 годин прості дезінфікуючи засоби можуть вбити вірус ,унеможливлюючи зараження людей.
Дотримуватись режимів термічної обробки сирої м’ясної продукції та не вживати сирі м’ясні напівфабрикати, стейки та ін.

Популярні новини міста