Шрифти

У проекті рішення виконкому, оприлюдненому на сайті Радомишльської міськради, який відбудеться 26.02.2020р, йдеться про надання дозволів ФОПам з різних міст України, які заздалегідь хочуть «застовпити» місця на розміщення атракціонів у міському парку на День міста. Варто зазначити, що сумарна площа атракціонів майже 3 тис.м.кв.
У разі, якщо вони усі разом прибудуть на свято, чи помістяться вони у нашому невеличкому парку?
( передрук документу подаємо нижче)

 

«Про надання дозволу на розміщення
атракціонів, дитячих розважальних
майданчиків та іншого» :

«Розглянувши заяви фізичних, юридичних осіб та додані документи, відповідно до ст.30 Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів» , положення «Про порядок розміщення атракціонів та об’єктів святкової торгівлі на території м. Радомишля», затвердженого рішенням виконкому міської ради від 14.09.2016р. № 121, «Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об'єктів благоустрою на території міста Радомишля», затвердженого рішенням виконавчого комітету № 225 від 14.06.2017р., виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. ФОП Скогарєву Олегу Юрійовичу, який мешкає за адресою: Полтавська обл.., м. Кременчук, проспект Свободи,2, оф.16 (ПК «КРЕДМАШ»),на розміщення святкової торгівлі: надувний атракціон батут, атракціон «Павук», страйкбольний тир, атракціон «Карусель», батут «Джампер», атракціон ігровий «Дартс», дитячий паровозик, солодка вата/попкорн, повітряні кульки/карнавальна атрибутика, орієнтованою площею 900 кв м, під час проведення «Дня міста» в міському парку, на 2020 рік (лише об’єкти, функціонування яких відповідають вимогам та безпечній експлуатації).
2. ФОП Компанієць Є.В., який мешкає в м. Києві по вул. Ломоносова, на розміщення пересувних дитячих атракціонів: дитяча карусель, паровозик на пневмоходу, надувна гірка-батут, атракціон-батут «Павук», призові атракціони, велика ланцюгова карусель, надувний батутний комплекс, солодка вата, поп-корн, карнавальна атрибутика, повітряні кульки, електромобілі, орієнтованою площею 1280 кв м, під час проведення «Дня міста та Дня захисту дітей» в міському парку в 2020 році (лише об’єкти, функціонування яких відповідають вимогам та безпечній експлуатації).
3. ФОП Лозовенко Є. О., який мешкає за адресою м. Кременчук, вул. Гвардійська, на розміщення дитячих атракціонів та здійснення святкової торгівлі,: надувна гірка ,карусель дитяча, батут «Спайдер», пересувний паровозик, електромобілі, пересувні інноваційні сігвеї, призовий тир, поп-корн ,солодка вата, гелеві повітряні кульки, призовий атракціон «Дарц», батут «Джампер»., орієнтованою площею 250 кв м , під час проведення «Дня міста» в міському парку, 2020 року (лише об’єкти, функціонування яких відповідають вимогам та безпечній експлуатації).
4. ФОП Шовкопляс С.М., який мешкає за адресою м. Кременчук, вул. Манагарова, на розміщення дитячих атракціонів та святкової торгівлі: повітряні кульки, попкорн та солодка вата, дитяча гра «Дартс», батут «Джампер»,батут надувна гірка, карусель ланцюгова, батут механізований «Банджо», веломобілі, орієнтованою площею 260 кв м, під час проведення «Дня міста» в міському парку, 2020 році (лише об’єкти, функціонування яких відповідають вимогам та безпечній експлуатації).
5. ФОП Гузов М.А., який мешкає за адресою м. Кременчук, вул. Заміська, на розміщення дитячих атракціонів та святкової торгівлі: батутний комплекс гірка «Губка Боб», атракціон «Спайдермен», паровозик «Дракоша, електромобілі та веломобілі, батут спортивний, віртуальна реальність (гірка Oculus), сладка вата, попкорн, тир страйкбольний, гелієві кульки та карнавальна пр., призивна гра «Дартс», призова гра «Збий банки»,Карусель ланцюгова, орієнтованою площею 250 кв м, під час проведення Дня міста, та інших свят на протязі 2020 року (лише об’єкти, функціонування яких відповідають вимогам та безпечній експлуатації).
6. Відповідальність за безпечну експлуатацію покласти на власників даних об’єктів.
7. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
8. Доручити секретарю міської ради В.В. Міхненку забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Радомишльської міської ради.
9. Дане рішення направити до відділення поліції, КП «Благоустрій міста» для укладання догорів з вказаними в п.1 рішення громадянами договорів про пайову участь і вивезення ТВП та довести до відома уповноважених міської ради на складання адміністративних протоколів для контролю виконання п.3 даного рішення.»