Ученицю Радомишльського ліцею суд зобов’язав вибачитися перед матір’ю за лайку та образи.

Шрифти

Ученицю Радомишльського ліцею суд зобов’язав вибачитися перед матір’ю за лайкута образи.
Постанова Радомишльського районного суду щодо адміністративної справи була оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень 17 лютого.


У матеріалах суду вказано, що неповнолітня, яку притягнули до адмінвідповідальності, – учениця Радомишльського ліцею № 1 ім. Т.Г.Шевченка.
«22.01.2020 близько 17 год. 00 хв. громадянка ОСОБА_1 за місцем проживання (…) вчинила домашнє насильство відносно своєї матері ОСОБА_2, а саме: ображала останню словами нецензурної лайки, чим завдала шкоди її психологічному здоров`ю», – зазначено у постанові.
В судовому засіданні дівчина факт вчинення правопорушення визнала і розкаялася у скоєному. Щире каяття стало обставиною, що пом`якшує відповідальність за правопорушення. Обставин, які обтяжують відповідальність, встановлено не було.
Суд постановив визнати дівчину винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, та застосувати до неї захід впливу у виді зобов`язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілої.