Шрифти

Ученицю Радомишльського ліцею суд зобов’язав вибачитися перед матір’ю за лайкута образи.
Постанова Радомишльського районного суду щодо адміністративної справи була оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень 17 лютого.


У матеріалах суду вказано, що неповнолітня, яку притягнули до адмінвідповідальності, – учениця Радомишльського ліцею № 1 ім. Т.Г.Шевченка.
«22.01.2020 близько 17 год. 00 хв. громадянка ОСОБА_1 за місцем проживання (…) вчинила домашнє насильство відносно своєї матері ОСОБА_2, а саме: ображала останню словами нецензурної лайки, чим завдала шкоди її психологічному здоров`ю», – зазначено у постанові.
В судовому засіданні дівчина факт вчинення правопорушення визнала і розкаялася у скоєному. Щире каяття стало обставиною, що пом`якшує відповідальність за правопорушення. Обставин, які обтяжують відповідальність, встановлено не було.
Суд постановив визнати дівчину винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, та застосувати до неї захід впливу у виді зобов`язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілої.

Популярні новини міста