Шрифти

Радомишль упродовж минулого року потерпав від руйнувань громадського майна. Об'єктами вандалізму невідомих, поки-що, вандалів ставали головний міський парк, стадіон та його допоміжні приміщення, лави у центрі міста на Майдані Соборному, дорожні знаки, тощо.


Парадокс - міська громада вимушена захищатися від своїх же мешканців - містян. Саме тому міська влада вирішила убезпечити комунальне майно від вандалів сучасними технічними засобами – камерами відеоспостереження.

6ee4c5df3b7ca8c78be44acd75d8c832
«Відеокамери дають змогу бачити в реальному часі і переглядати відео в записі за досить тривалий період. Наявні шестимегапіксельні камери чітко фіксують навіть те, що відбувається у нічну пору доби та здатні працювати певний час без електроживлення. Це не лише сприятиме оперативнішому розкриттю злочинів, а й попереджатиме їх. А також забезпечить якісну охорону правопорядку». – повідомляє офіційний сайт міськради -radmr.gov.ua
Зауважимо, що уся система відеообладнання – річ недешева для міської казни. Затрачені кошти могли б бути направлені на відновлення існуючих чи будівництво нових об’єктів благоустрою міської громади. Утім захищати те що збудовано потрібно сьогодні. Чи стане це засторогою для окремих неадекватів – покаже час.

Популярні новини міста