Шрифти

Упродовж трьох останніх базарних днів патрульні Радомишльського відділку поліції наводять лад з парківкою автомобілів та стихійною торгівлею з землі на вулиці Вокзальній, біля районного ринку.


Сьогодні, 31 січня 2020 року, поліцейські з самого ранку контролювали дотримання державних норм і правил. Варто зауважити, що справа ця копітка. Чималому загалу вуличних торгівців та власників авто, які роками ігнорували загальноприйняті у суспільстві норми поведінки, важко підкоритися закону. На більшість з цих «пофігістів» ніякі, окрім адміністративних заходів у вигляді штрафу, виховні зусилля не вплинуть. Даремні сподівання.

Сьогодні тут з’явився, не помічений раніше, новий «неадекват» - кинув виклик правоохоронцям, усвідомлюючи наслідки їх присутності. Припаркував свій ЗІЛ з рубанцями прямо  у зоні дії забороняючого знаку ПДР, на пішохідному проході.

0 02 0a 35bbbdfa2add5935ac9d3158e185129c4b6492511b9a09387d804e2b4b93ae6c full

Йому начхати у яку копійку обійшлося міському бюджету свіже будівництво, на ПДР, на право пішохода, головне - продати дрова .
(Зауважимо, що саме це авто системно стоїть на підземних ходах Майдану Соборного у центрі міста, провалюючи їх своєю вагою).

Нагадаємо тим особам,  які люблять попіаритися, на кшталт: а де торгувати, де паркувати?   1/3 території районного ринку, облаштовані столи для торгівлі продовольчою продукцією з накриттям  нині «гуляють» - місць вистачає. Припаркувати авто є теж де. Поруч з ринком  - великі площі вулиць 40-років Перемоги, Тараса Шевченка, Вокзальної у бік села Верлок і  цілий гектар Сінного ринку…

Але відвідувачі ринку вимушені виходити на проїзджу частину вулиці, бо тротуари таки зайняті…