Шрифти

Упродовж 22-23 січня до поліції звернулися щонайменше троє жителів області з повідомленнями про ошуканство. Довірливі громадяни сумарно втратили понад 70 тисяч гривень, тож правоохоронці закликають бути обережними, аби не натрапити на продумані схеми шахраїв.


Так, від рук шахрайок постраждала 73-річна жителька Радомишля. Зі слів бабусі, 22 січня вона поверталася додому, коли до неї на вулиці підійшли двоє незнайок. Одна із них попросила перекупити одяг у іншої - її «конкурентки по торгівлі», оскільки напряму вона продавати не погоджувалася. Гроші на товар обіцяла дати. Після довгих умовлянь пенсіонерка погодилася і навіть впустила торгашок до своєї квартири.
Перекупщиця пояснила, що забула кошти у машині та попросила господиню розрахуватися своїми під обіцянку за кілька хвилин повернути усе витрачене. Тоді бабуся переглянула вміст сумки з речами і віддала продавчині свої гроші. Як заставу жінка навіть залишила у квартирі пенсіонерки перекуплений товар, однак ні за кілька хвилин, ані наступного дня за ним не повернулася.
Тоді бабуся ще раз переглянула вміст сумки і, добре роздивившись, зрозуміла, що там не новий, а вже старий і вживаний одяг. Лише тепер господиня зрозуміла, що її ошукали та звернулася до поліції.
управління поліції в Житомирській області:

Популярні новини міста