Шрифти

На Радомишльщині браконьєрам розгул. Тут усеньке літо та осінь не було рибоохоронного патрульного. Попередній виїхав до Польщі на роботу, а нового підшукати не змогли, посада залишалася вакантною. То ж відтоді біля ринку по вулиці Вокзальній їм воля - остерігатися нікого, а тутешні правоохоронці - рідкі гості.

Словом,  уваги котролюючі служби не звертають, протоколів не складають, риби не вилучають. Тим часом браконьєри торгують нахабно, відкрито і прилюдно біля головних воріт ринку. А як відомо - безкарність та вседозволеність, як правило, рано чи пізно, породжує нове зло. Купку цих людей у районі добре всі знають.
Нещодавно обласна рибоохоронна служба здійснила несподіваний візит до Радомишля на районний ринок. Декого з браконьєрів упіймали на гарячому, задокументували, зняли на відео. Далі - протокол, суд.
Утім того дня  на цьому події не завершилися.

Один з браконьєрів, вважаючи, що рибоохоронний патруль викликала приїзджа підприємниця, яка майже щобазарно законним шляхом реалізовую річкову рибу на ринку, вирішив з нею розправитися. На очах людей, він став перевертати важкі ємкості з водою у яких плавала риба. Одну з них чоловік жбурнув в обличчя підприємниці, завдавши травм.
Проте жінка прощати заподіяну наругу не збирається. Наразі пройшла медичну експертизу та подала відповідну заяву до відділку поліції.

Доведеться браконьєру за протиправні дії таки нести карну відповідальність.

РS. Згадана облава рибоохоронного патруля з Житомира особливого страху на браконьєрів не нагнала. Цієї п'ятниці, 24 січня 2020року, вони, як завжди, розмістили рибу прямо на землі у ящиках біля входу у ринок .

 

Популярні новини міста