РАДОМИШЛЬЩИНА: ХТО ЗНИЩИВ ЗГРАЮ КОСУЛЬ?

Шрифти

Радомишлянину, колишньому мисливцю, одному з небайдужих громадян наприкінці грудня 2019 року зателефонували декілька його знайомих з Коростишівського району. Вони розповіли, що під час полювання бачили багато фрагментів з тіл вбитих диких тварин на полі між селом Переміжжя - Радомишльського і селом Березівка - Коростишівського районів.


Громадський активіст приїхав на місце події через два дні. Місцину, на яку йому вказали, не трудно було відшукати, адже на ближніх березах сиділа та кружляла у повітрі велика зграя сорок та чорних круків.
Невдовзі перед ним постала жахлива картина - на ріллі зораного поля були розкидані рештки тварин - ноги шкіри, голови, які активно клювала птиця. Поруч лежало 7 великих чорних поліетиленових сміттєвих мішків з залишками диких кіз.
При підрахунку виявилося більше 20 ніг, 4 шкури з головами, словом те, що збереглося. А скільки фрагментів упродовж двох, чи більше діб, було розтягнуто лисицями, собаками - цього встановити не зможе ніхто.
Відразу після повідомлення на 102 прибули поліцейські з Радомишльського відділку. Оглянули, сфотографували, щось записували та відбули назад до райцентру тому, що рештки тварин були у межах Коростишівського району, себто, поза їх територіальною компетенцією.
Невдовзі місце події відвідали коростишівські правоохоронці, які в свою чергу провели передбачені у таких випадках процедурні дії огляду місця події.
На цьому справа й завершилася. Натомість станом на сьогодні залишилися запитання. Як стверджують досвідчені мисливці, такий варварський розстріл зграї косуль могли здійснити добре організовані браконьєри автоматичною зброєю. У ЗМІ та обласній УТМР ця подія замовчується.

 

Популярні новини міста