Шрифти

До Радомишля докотилася хвиля масового закриття автозаправок по Україні. Днями спостерігалася картинка масового скупчення атомобілів на автозаправці газом, що розташована навпроти машинобудівного заводу. Водії годинами чекали своєї черги. Що ж сталося?

Колонки конкурентної заправки на території колишнього автопідприємства стоять щільно обкутані поліетиленовою плівкою. Наразі невідомо чи дільність заправки припинили фіскали, чи самі господарі не чекаючи їх візиту і чималих фінансових наслідків у разі, якщо вона діяла без відповідних дозвільних документів, поспішили припинити заправку паливом. А можливо закриття просто співпало з тотальними перевірками.

Як би там не було, а для власників авто на газу виникла проблема - однієї заправки на райцентр, зважаючи на все зростаючу кількість автомобілів, замало.


Зауважимо, за повідомленням фіскальної служби у фейсбуці в рамках заходів із протидії незаконному обігу і роздрібній торгівлі пальним в Україні закрили понад 260 нелегальних автозаправних станцій.
«За результатами проведених заходів у період з 13 грудня 2019 року до 3 січня 2020 року було встановлено та припинено діяльність 264 нелегальних АЗС/АГЗС. З незаконного обігу вилучено понад 3,5 тисяч тонн пально-мастильних матеріалів на загальну суму понад 63 мільйони гривень та обладнання незаконних АЗС/АГЗС загальною вартістю понад 57 мільйонів гривень», – йдеться в повідомленні ДФС у фейсбуці.
За даними відомства, наразі триває демонтаж обладнання станцій.

 

Популярні новини міста