Шрифти

Звісно, що тисячі мешканців Радомишльщини за святковим столом у сімейному колі, чи з друзями очікували, що у доброму, піднесеному настрої проведуть старий та зустрінуть новий рік.
Так воно і сталося. Але ж знайшлася і крапля дьогтю для цього дня.

По декілька разів впродовж передсвяткового вечора та новорічної ночі на окремих   вулицях та помешканнях міста та селах району  гасли лампочки. Звичайно, нам не звикати, адже ще свіжі у пам’яті так звані «веєрні» відключення цілих міст по всій Україні. Але цієї ночі зупинялися і газові котли автономного опалення квартир та домолодінь. Якщо темряву спроваджували свічками то температуру у домівках було підтримувати нічим. Хіба що за столом  спиртним.
На ранок, 1-го січня, не тільки все повторилося, а стало ще гірше - перерви перебоїв електропостачання стали значно тривалішими.
Словом початок нового року оптимізму не додав. У електропостачальників - форсмажорні обставини. А нам, як і було - залишають обов’язок лише справно платити за електропостачання, а наше право на безперебійну подачу електроенергії відкладають на потім.