Шрифти

Щоб завершити формування ефективної децентралізованої системи місцевого самоврядування в країні, треба чергові місцеві вибори восени 2020 року провести на новій територіальній основі громад і районів. Для цього максимум до літа 2020 року мають бути прийняті усі необхідні закони і урядові рішення. Та кажуть політики.
У Житомирській області уряд планує створити з 23-х чотири райони:

Житомирський, Бердичівський, Новоград-Волинський і Коростенський. У регіоні діятиме 47 ОТГ (міські - 12, селищні - 19, сільські - 16).
До Житомирського, з центром у Житомирі, мають увійти Радомишльський, Коростишевский, Черняховський, Брусилівський, Хорошівський, Пулинський, Брусилівський, Романівський райони.
Малинський очікував прямувати  до складу Коростенського району. Утім  віднедавна малинчани запевняють у ЗМІ, що у них є свої «рішали», які вже все «порішали» там «наверху» і їх район залишається. Немовби їм вдалося переконати керівництво Житомирщини щоб Малинський район залишився. Нібито вже є інформація губернатора, що до Кабміну внесуть пропозицію залишити на Житомирщині замість запланованих 4-х ще й 5-й -Малинський район, куди увійде Радомишльський.
Поживемо побачимо. Дехто з сусідів думкою радіє. Ну, а ми, радомишляни, що тим часом будемо робити? Запитали б свого народного депутата чи дали б йому виборчий наказ. Утім свого обранця від Радомшльщини немає. Районний нарід своєю більшістю вручив голос не своїм доморощеним, а сусідським висуванцям. Йому видніше. Отже маємо те, що заслужили.

Популярні новини міста