Шрифти

Радомишльська громада   розбагатіла  на ще один, другий по рахунку,   спецавтомобіль   марки МАЗ 5340 С2 призначений  для збору твердих побутових відходів.

 Сміттєвоз обійшовся майже у 2,5 млн грн.   З державного бюджету виділено на здійснення природоохоронних заходів 2,2 млн. грн.  - решта,  287 тис. грн, кошти міської громадм.

Нагадаємо, що у громаді експлуатується придбаний у попередня роки  спецавтомобіль.

У порядку денному сесії ради, яка відбудеться 24.12.2019р, заплановано передати, як і попередній автомобіль, на баланс муніципального підприємства "Благоустрій".

Як  не  прикро, але варто зазначити,   що  незважаючи на потужну щорічну фінансову підтримку за рахунок міського бюджету та інших бюджетних джерел для зміцнення матеріальної бази,  підприємство є  збитковим. Зроку в рік все більше допускають    чималі збитки, а саме: по результатах роботи за 2018 рік  збитки становлять - (-) 333.000 грн,  а за 9 місяців 2019 року наростили їх до - (-)731,5тис.грн.

До ефективної техніки потрібно не меш продуктивне керівництво з орієнтирами, напрямками роботи, організацією  виробництва та господарювання, які принесуть прибутки. 

 

Популярні новини міста