Шрифти

Радомишлянин, депутат облради - Микола Григорович у числі кращих серед спортивної еліти Житомирщини
«У Житомирі  урочисто відзначили кращих спортсменів, їхніх тренерів та тих людей, які підтримують та розвивають спорт на Житомирщині. Цього дня у Житомирській обласній філармонії відбулась церемонія нагородження лауреатів спортивного року – 2019.


Вручали нагороди та вітали спортивну еліту Житомирської області голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.
 «Майже на кожній сесії обласної ради порушуються питання розвитку фізичної культури і спорту, приймаються відповідні програми. В області відроджується види спорту, офіційні змагання з яких не проводились понад 20 років, зокрема проведено чемпіонати України з велоспорту-шоссе, змагання з мотокросу та раллі. Приємним є той факт, що об’єднані територіальні громади теж почали проявляти активність в розвитку спортивної інфраструктури – більше жителів охоплюється спортом, більше будується і ремонтується спортивних об’єктів. Завдяки нашій спільній активності Житомирська область є лідером і посідає перші місця у Всеукраїнських рейтингах по фінансуванню на одну людину серед сільської місцевості та по фінансуванню на одного спортсмена серед шкіл вищої спортивної майстерності», - сказав голова обласної ради у вступному слові.
Володимир Ширма нагородив Подякою обласної ради за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури, спорту в області та високий професіоналізм депутата обласної ради Миколу Григоровича»- повідомляє офіційний сайт облради 

Популярні новини міста