Шрифти

Декілька тижнів поспіль молочний павільйон на ринку став працювати на новому місці. Його перемістили до відремонтованого приміщення, поруч з м'ясним павільйоном.


Старе приміщення, де мешканці району продавали домашню молочну продукцію тривалий час перебувало в антисанітарійному стані (читай ТУТ) і, зауважимо, було у рази більше по торгівельній площі теперішнього.

Нічого нового, окрім приміщення з новим інтер'єром, у новітній передислокаційній справі адміністрація ринку не запропонувала реалізаторам продукції.
Сюди перенесено ті ж самі, старі, грубо виготовленні з дощок, але свіжопофарбовані столи, які слугують продавчиням ще з незапам'ятних  часів пострадянського періоду.

Літні жінки, що продають власну продукцію, гуртом попереджують: по неділях тут тіснота. І це зимою, коли кількість «молочки» значно менша від весінньо - літнього періоду. А як буде весною, коли вона збільшиться? Вочевидь, знову відновиться стара практика реалізації молока у поліетиленових пляшках з рук десятків жінок на вулиці, поруч з павільйоном.

0 02 05 ee557629e5737b3d2534d0bad84da4e7f21bdf3b88d52a24b12b24ef07e66f8f full

Популярні новини міста