Шрифти

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» говорить, що депутат місцевої ради зобов'язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, в у разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої ради повідомляє про це особу, яка очолює відповідний орган.
У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.


Радомишлььська міська рада проаналізувала відвідуваність пленарних засідань депутатського корпусу впродовж нинішньої каденції
Лідерами по відвідуванню сесій, які не пропустили жодного пленарного засідання, є: Ірина Близнюк, Микола Яценко, Володимир Капранчук, Олег Соболевський, Віктор Міхненко.
Вісім депутатів не відвідали по одному пленарному засіданні: Микола Власенко,Володимир Литвинчук, Сергій Спановський, Володимир Іщенко, Іван Пархомчук, Вікторія Камінська, Павло Поліщук,
Прізвище депутатів, що активно та найгірше відвідують пленарні засідання та комісії озвучив на нещодавній  сесії секретар ради Віктор Міхненко.

0 02 0a f44b15adde1c6d1e55726a189ed4e664c89ec8030cb7b984487c7106d10d1339 full

Популярні новини міста