Шрифти

Сьогодні, 28 листопада 2018 р.

 

Протягом понад 2-х годин 19 депутатів з 27, які прибули на пленарне засідання ради, обговорили 31 питання порядку денного та проголосували відповідні рішення.
Сесія розпочалася з привітання міського голови В.Тетерського іменинників:

Валентини Легенчук - керуючої справами міськради та Миколи Гончаренка - Великорацького сільського старости, а також Наталії Ярмолюк, яку нещодавно прийняли в ряди членів Спілки письменників України.
Як показав перебіг сесії, депутати цього разу були налаштовані на оперативну працю, адже цьому передувала копітка робота у підготовчому процесі напередодні засідання сесії у профільних депутатських комісіях, де були внесені поправки та депутатські пропозиції у проекти рішень ради.
То ж депутати, проголосувавши зміни у бюджет громади 2019р, програму боротьби з онкопологічними захворюваннями, положення про оплату праці та преміювання очільників муніципальних підприємств, взялися за земельні та розроблення детального плану територій.

За традицією і цього разу не обійшлося без тривалих дискусій, суперечок навколо розподілу громадської землі, як найбільш резонансного питання, що нині активно обговорюється місцевою спільнотою у соцмережах.

Активно долучилися до обговорення проектів рішень депутатка Таісія Василюк, громадська активістка Анна Мозгова.
Начальникам відділів міськради Сергію Свіці, Олегу Романенко прийшлося давати роз’яснення по багатьох пунктах проектів рішення з огляду на законодавство та чинні державні нормативні акти. Утім шляхом поправок вдалося досягти компромісу по окремих гострих питаннях, інші відкласти до глибшого вивчення.
Депутат Іван Пархомчук досить критично віднісся до проекту рішення ради щодо купівлі квартири особі з числа дітей - сиріт за кошти обласного та міського бюджету . У своєму виступі він аргументовано навів перелік квартир у Радомишлі, що виставлені на продаж. Депутат стверджував, що квартиру можна було б купити по дешевшій ціні, чим запропоновану спеціалістами райдержадміністрації та порадив відповідальним за цю справу службовцям РДА бути ретельнішими у вирішенні питань купівлі житла.
Про стан справ у сирітському питанні надала інформацію у своєму виступі заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана fКовальчук.
Пропозиції депутата за запевненнями міського голови Володимира Тетерського у подальшому будуть враховані, адже на обліку ради ще перебуває 9 осіб - сиріт.
На завершення роботи сесії у «різному» депутати розглянули лист народного депутата по нашому, 66-округу, Тетяни Грищенко, депутатське звернення депутата Івана Кижлая, заслухали інформацію сільського старости Олександра Марчука.
Особливо цікаву статистичну інформацію озвучив секретар ради Віктор Міхненко. Посадовець оприлюднив прізвища депутатів, які сумлінно виконують свої депутатські обов’язки перед виборцями, дисципліновано приймаючи участь у роботі сесій та депутатських комісій. Назвав також і тих осіб, які допустили чисельні прогули та нерегулярні відвідування заходів ради. (Зазначену інформацію невдовзі оприлюднить також Радомишль-інфо).

 

 

Популярні новини міста