Шрифти

сьогодні, 27 листопада 2019р, 12.00 годин, зал засідань міської ради

Відбулося засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав громадян, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування. На порядку денному слухалися питання: 

- про затвердження Положення про оплату праці, порядок оцінювання роботи та преміювання керівників підприємств, що перебувають у комунальній власності Радомишльської міської ради;

- про надання згоди на вступ до міжнародної культурної мережі «Via Regia – культурний шлях Ради Європи»; 

- про розгляд електронної петиції


 

Комісія, внісши ряд суттєвих поправок, погодила проект рішення ради, та схвалила Положення про преміювання керівників муніципальних підприємств, автор - завюрвідділом ради Сергій Старовойт. На думку розробників Положення такий документ дасть мотивацію у роботі по наданню якісних послуг територіальним громадам ОТГ по постачанню питної води та благоустрою міста.

Члени комісії одностайно також погодили надання згоди радою на вступ до міжнародної культурної мережі «Via Regia – культурний шлях Ради Європи». Таким чином, Радомишль, при ефективній роботі з зазначеною структурою, може значно розширити кількісну структуру об’єктів туристичного призначення, що принесе певні додаткові  надходження до міської казни.

При розгляді електронної петиції, яка набрала необхідну кількість голосів -100:
"Маючи бажання зробити добру справу для громади та прикрасити центр миста мною за власни кошти була куплена всесезонна беседка яку я планувала розмистити за адресою Соборной Майдан 7а. Нажаль мисцева влада мотивуючи бюрократичними моментами не даэ мени ии встановити. Маю шире бажання допомогти людям нашого миста тому прошу Вас пидтримати петицию. Автор: Абдулгадер Олена Iгоривна».
(орфографія та стилістика автора збережена)

Заслухавши інформацію начальниика відділу міськради Олега Романенка, який вказав на суперечність чинним архітектурим та будівельним  державним нормам такого розміщення малої архітектурної форми, думки та пропозиції членів комісії дещо розійшлися.

Утім після  дискусії та заслуховування автора петиції, комісія прийняла рішення винести дане питання на розсуд депутатів на завтрашнє пленарне засідання ради.

Нагадаємо, що рішенням міськради автору петиції було надано місце для підприємниицтва ( у центральній частині  міста - між кінотеатром та будівлею колишнього  побуткомбінату для торгівлі  шаурмою з пересувної установки), яка  функціонує протягом тривалого  часу.

Популярні новини міста