Шрифти

 

 

Адміністрація садочка та його колектив запрошують усіх колишніх випускників та працівників закладу, батьків діток, які нині є вихованцями та мешканців Радомишльщини до міського Будинку культури на 14.00 годину на святкування ювілею.

Учасники зібрання зможуть подивитися урочисту частину дійства, святковий концер та багато інших програм і розваг.

У нашому рідному місті, Радомишль, ось такої осінньої днини вперше, 100 років тому, відчинив свої двері дошкільний заклад та прийняв перших маленьких вихованців.

У далекому 1919 році розпочав своє життя дитячий ясла-садок №1 «Берізка», де з того  часу оселилося безтурботне дитинство.


Найпершою завідувачкою садочка була Чаповська Л.Н, яка працювала з 1919 по 1944р.
Під час Другої світової війни будинок дисадка не зазнав значних ушкоджень і в 1944р під керівництвом С.Рижкіної відновив свою роботу .
Згодом дошкільну установу очолювала ціла плеяда прекрасних людей – Таїсія Наменко, Ольга Панченко, Марта Пахуцька.
В цей період почалася післявоєнна відбудова міського господарства. Життя в Радомишлі ставало кращим і цікавішим. В дитячому садку теж відбувалися зміни на краще, збільшувалась кількість дітей. Батьки охоче віддавали своїх малят на виховання в дитячий садок, адже знали, що з дітьми працюють добрі і лагідні вихователі та няні.
В 1961р. дитячий садок очолила молодий педагог Ніна Шльоміна, яка віддала дитячому садочку 33 роки свого життя.
За роки її керівництва садок добудувався і розквітнув. В колектив прийшли молоді спеціалісти з спеціальною освітою. Колектив став єдиною дружньою та великою сім`єю.
Багато прекрасних вихователів, нянь та інших працівників доглядали та ростили малят, а нині на заслуженому відпочинку, це:
Марія Камінчук, Надія Саковська , Людмила Костюченко,
Оксана Бойченко, Ірина Мельниченко, Марія Ковтун ,Таміла Вдовенко, Наталія Литвинчук, Тетяна Довгаленко, Ольга Духніч, Ольга Сафонова, Ольга Ярмоченко, Валентина Вдовенко, Галина Руденко, Галина Богданенко, Лідія Вовк, Лариса Донцова.
У подальший період установу очолювали Неля Ірійчук , Наталія Люшенко, Тетяна Харченко.
Кожна з них створювали комфортні умови, як для перебування малюків у садочку, так і для продуктивної праці всього колективу. Вони віддали частинку свого життя і серця дітям, сіяли розумне, добре, вічне в їх душах, дарували їм радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов.
З 2018 року керівництво міської ради довірило очолити колектив садочку Людмилі Капранчук.
Дитячий садок - це милі, добрі, розумні, галасливі, допитливі, чудові діти. Все, що ми робимо в нашому закладі дошкільної освіти - ми робимо заради них, щоб вони росли здоровими і розвивалися.
Дитячий садок - це батьки. Вони головні помічники у нашій роботі і ми їм за це дуже вдячні.
Дитячий садок - це педагоги. Працелюбні, творчі, доброзичливі, самовіддані, хворіючи за все душею, люблячі дітей.
Дитячий садок - це сім`я. І як в будь-якій дружній сім`ї у нас є свої традиції.
Дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, виховання і оздоровлення дітей.
Дитячий садок - це живий організм, який дихає, відчуває, радіє, сумує. У нього є своє ім`я "Берізка". Саме так називається наш заклад. Ми прагнемо проникнути в кожне дитяче серце, посилити в ньому радість, любов, доброту.


"Берізка"- веселий дім, тут робота є усім.
Тут майструють, тут будують,
лисові хвоста малюють.
З пластиліну ліплять вовка.
Швидко шиють нитка й голка.
А тому батьки і мами,
і сестрички із братами,
бабусі і дідусі - дитсадочок люблять всі.


Малюки мають своє справжнє дитяче містечко, в якому вони чудово і з користю проводять свій час. Садочок «Берізка» живе бурхливим, різноманітним життям.
Гордістю закладу є його працівники: завідувач, методист, вихователі, няні, музичний керівник, медична сестра старша, кухарі, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток.

Вони своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного, і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.
Сьогодні він налічує 29 працівників, з них – 13 педагогів – фахівців своєї справи.
У нашому садочку панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу і щирої приязні. Оточують малюків жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою. Навчаємо дітей добра і краси.
Заклад радує діток і їхніх батьків сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, казковими майданчиками, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят.
Наш садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.
Скільки діток пройшло через наш садочок! Наші вихованці перших десятиліть давно стали дорослими. Багатьом з них доводилось водити у наш дитячий садок уже своїх діток, а декому - й онуків. Серед наших вихованців люди різних професій.
Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін - перші випускники приводять вже своїх онуків в садок.
За три десятки років заклад випустив близько 2500 дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.

Дошкільний заклад знаходиться у приміщенні, розрахованому на 130 дітей. Працює на повну потужність. На сьогоднішній день відвідує дитсадок 133 дитини.

Колектив педагогів, працює творчо і ефективно, має добрий потенціал та гарні організаторські здібності, вміє знаходити ефективні шляхи підвищення якості освітньо-виховного процесу, відповідно до сучасних вимог.

І, головне, відчуває підтримку не на словах, а на ділі турботою про маленьких містян та найстарішу міську дошкільну установу з боку міського голови - Володимира Тетерського, його першого заступика - Олега Соболеського, керівників відділів - Ольги Самчук, Олега Романенка та Олени Духніч, голови районної ради - Олександра Потієнка, депутата Житомирської обласної ради Анатолія Павленка, усього депутатського корпусу міської ради - засновника закладу.
Колектив закладу щиро вдячний багаточисельній когорті міських керівників, спонсорам, які надають посильну матеріальну та грошову допомогу, відгукуються на прохання керівництва дитсадку.
Садочок змінюється. Лише у цьому році на установу надійшло понад 1,5 мільйона гривень. Проводиться капітальний ремонт покрівлі корпусу №1, утеплення приміщення корпусу №2.
У цей ювілейний день  щирі вітання, від усього серця    ветеранам усіх поколінь із 100-річною річницею дитячого садка і побажати всім, хто дожив до цього дня, міцного здоров’я, бадьорості, щасливого довголіття.
Нинішньому колективу закладу дошкільної освіти «Берізка», щирі вітання з ювілеєм!
Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!
Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів. Тож, як і 100 років тому, двері нашого дитячого садочка сьогодні гостинно відкрито для всіх.

 

 

Популярні новини міста