Шрифти

У Радомишлі будівельники завершили першу чергу робіт з водовідведення та благоустрою вулиць Матросова та Гоголя за замовленням та фінансуванням Радомишльської міської ради.
Наразі укладено залзобетонний лоток та виконана засипка щебенем покриття, поки-що, вулиці Матросова.


За словами начальника відділу містбудування та архітектури міськради Олега Романенка 2-й етап будівельних робіт, передбачених проектом, буде виконаний у наступному, 2020 році.
Лотки поверхневого водовідведення укладуть також по вулиці Гоголя до перетику з вулицею Малою Житомирською. Окрім того, обидві вулиці одягнуть в асфальтове покриття.
Досить делікатні лотки та тонкі і гнучки металеві сигнально-огороджувальні полоски, встановлені вздовж них, викликають сумніви у їх тривалому існуванні. Менталітет у деяких мешканців, власників КАМазів та іншої великовантажної техніки нам всім добре відомий – після їх проїзду тотальна руйнація. Але не будемо забігати наперед. Поживемо-побачимо.

Тим часом міський інспектор з благоустрою Олександр Красновський вимушений складати адміністративні протоколи та притягувати до штрафів  окремих мешканців цієї вулиці за складування на обочині дров, каменю,  піску, інших будматеріалів. 

Звичка використовувати вулицю, як свій власний двір, ще притаманна багатьом містянам. Зокрема, інспектор називає прізвища городян, кому виніс офіційні попередження: Наталії Гончарук, Віктору Сергієнку, Борису Василенку, Володимиру Стужеру.

 

Популярні новини міста