Шрифти

У Радомишльській міськраді, щойно розпочавши, припинила роботу постійна депутатська комісія з земельних питань. Один з депутатів залиши засідання – не стало кворуму.


Сьогодні, 17 жовтня о 14.00 годині, зірвалося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, агропромислового комплексу, земельних відносин, природних ресурсів, охорони природного середовища та благоустрою.
При розгляді першого питання, яке й стало каменем спотикання, та призвело до зриву роботи комісії, після тривалої дискусії було прийняте рішення не на користь інвестора, який мав тверді наміри зайти у громаду. Зауважимо, що дехто з депутатів та громадських активістів вважає та вперто гне лінію, що будь які рішення про виділення земельних ділянок інвесторам з інших регіонів - це пряме зазіхання на права членів територіальної громади. Що земля повинна перебувати у приватній власності лише мешканців Радомишльщини для городництва, садівництва, будівництва житла, тощо.
Варто було б нагадати, що земля мусить давати також економічну віддачу громаді шляхом інвестування у неї коштів інвесторів. Адже міську казну популізмом не наповниш. Купу теперішніх нагальних проблем медичної, освітньої та інших галузей громади ним теж не вирішиш. То ж чим би було б гірше, якби підтримали депутати інвестора, який хоче побудувати лікувально - оздоровчий комплекс на землях села Березці, де буде понад 100  нових робочих місць, де також  зможуть пролікуватися мешканці громади?
Тим паче, що і пільговикам на першочергове отримання наділів на землях с.Березці проектом також передбачено виділення 18 га земель – а це у підсумку майже 200 земельних ділянок під дачне, житлове будівництво.
Словом,  нарешті, треба взятися за  здоровий глузд, щоб замість популізму прийти до компромісу на користь громади.

 

Популярні новини міста