Шрифти

У Радомишльський райсуд Президент України призначив суддю
Про це йдеться в указі №735/2019 від 7 жовтня 2019.«Відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» постановляю призначити у місцевих загальних судах на посади», - йдеться в указі президента, зокрема, про призначення на посаду судді Радомишльського районного суду Житомирської області CIPEHKO Наталії Станіславівни.


Нагадаємо, що Указом Президента України від 26 вересня 2015 року № 564/2015 Сіренко Н.С. переведена на роботу на посаді судді Радомишльського районного суду Житомирської області у межах п’ятирічного строку.


24 червня 2019 року на засіданнях колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проводилися співбесіди та визначалися результати кваліфікаційного оцінювання 15 суддів місцевих судів на відповідність займаній посаді. За результатами кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді Комісією ухвалено рішення, що Сіренко Наталія Станіславівна відповідає займаній посаді