Шрифти

Поліцейські запобігли травмуванням на дорозі


27.09.2019 близько 22-00 год. на автодорозі Радомишль-Біла Криниця, поблизу с. Березці Радомишльського району, під час патрулювання, працівниками Радомишльського відділення поліції було помічено дерево, яке впало на проїжджу частину. Поліцейські негайно перекрили дорогу та викликали на допомогу працівників ДП «Радомишльське ЛМГ».
Завдяки злагодженим діям поліцейських та працівників лісомисливського господарства, перешкоду було усунуто. А, отже, вдалося попередити травмування громадян, які проїжджали по вказаному автошляху.

До уваги жителів району!

9 жовтня 2019 року в приміщенні Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області за адресою: м. Радомишль вул. Мала Житомирська, 13 відбудеться прийом громадян керівництвом Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Прийом буде здійснювати начальник ГУНП в Житомирській області полковник поліції Крупєй Сергій Романович.
Жителі нашого району з 11.00 до 13.00 години матимуть змогу отримати компетентні відповіді на питання правового характеру та юридичні консультації, висловити власні побажання і пропозиції щодо покращення діяльності поліції району.
Телефон для попереднього запису на прийом: 4 -23-13.

За повідомленням Анни Тарасюк