Шрифти

Сьогодні, 14 грудня 2018р. У Радомишльській міській раді під головуванням міського голови Володимира  Тетерського пройшла  нарада з питань формування бюджету  ОТГ на 2019 рік.

 Така форма обговорення бюджету, його планових показників проводилася  вперше. У чому  ж полягала її новизна?

Сьогодні перед учасниками наради – депутатами, головами фракцій та постійних депутатських комісій ради, в.о. сільських  старост тримали слово та озвучували заплановані показники  бюджету на наступний бюджетний рік очільники галузевих управлінь  та відділів виконавчого апарату ради. Адже  хто, як не вони мають знати потреби галузі, яку очолюють.

 Варто зазначити, що  на тлі  доповідей керівників міських галузей: освіти Ольги Самчук, медицини – Наталії Вітінської, Ніни Ляшевської, Артема Приборецького, культури -  Ірини Жарук, житлово-комунального господарства – Олега Романенко, вимальовувався фактичний  стан перспективи  життєдіяльності галузей упродовж наступного року, спроможності місцевої  громади після децентралізаційної реформи самоврядування  в Україні жити самодостатньо.

Висновок однозначний – всі галузі Радомишльської ОТГ будуть забезпечені коштами в повному обсязі, перш за все, на заробітну плату, енергоносії, а також на  утримання, обслуговування, заплановані капітальні та поточні ремонти, усіх комунальних об’єктів, доріг, тобто, нормальне функціонування  установ і закладів громади.  Бюджет реалістичний, не популістський.

На завершення учасники наради погодилися з проектом бюджету -2019 та голосуванням схвалили його. Наступний етап – затвердження документу на  черговій сесії міської ради - 21 грудня 2018року.

Як не прикро, але багато громадських активістів з чисельних громадських  організацій, зареєстрованих  на теренах  міста та району, які завжди проявляють активність, критикують самоврядну владу, яка на їх  думку, «не туди направляє кошти», не  приймали участі у поданні пропозицій до формування бюджету громади.

 Як виявилося вони не готові попрацювати важко і плідно у бюджетному  процесі, брати участь у конкретній справі. Слід зазначити, що лише декілька постійнодіючих громадських організацій-районної ветеранської, чорнобильців, «Червоного Хреста», воїнів інтернаціоналістів подали свої пропозиції при формуванні бюджету.

Популярні новини міста