Шрифти

Не секрет, що Майдан Соборний у Радомишлі – це місце для третього ринку.Тут наразі привілля, особливо, перекупщикам, які щоденно перепродують продукти, накручуючи ціни, як самим заманеться. Усіх та усім їх жаль. Адже вони «косять» під « бабусь у яких мала пенсія». Тим часом зрідка між ними трапиться якась «бабуся», яка мозолиться на власному городі, тримає корівку, чи збирає лісові гриби, ягоди. Їй за роботою ніколи тут вистоювати


Така безконтрольність з боку працівників інституцій, яких у райцентрі повний комплект, за торгівлею у місцях, не визначених органом самоврядування - міською радою, призводить до наслідування правопорушень іншими особами.

Особливо прикметно те, що з настанням осені пейзаж Майдану до самої весни поповнюється обов’язковою присутністю вантажівки з дровами всілякої породи і асортименту. Пересічному містянину вже важко уявити краєвид Майдану Соборного без цього припаркованого на цілий день автоЗІЛа.

Майдан великий - усіх витримає, хоч місцями над існуючими старовинними підземельними ходами вже утворилися солідні по глибині та розміру площі впадини від руху транспорту, які оминають як, авто, так і пішоходи. Впадини, звісно, утворилися не від руху людей, а від вантажного  і легкового транспорту.

За день Майданом дефілюють десятки посадовців з державних установ, які наділені певними повноваженнями на складання адміністративних протоколів за несанкціоновану торгівлю, як продуктами так і дровами. Проте навіщо зайвий клопіт та ексцеси з агресивно налаштованими громадянами?

У державі розбалансованість – це очевидно не тільки з цього прикладу. На цьому програла стара влада. Але з приходом нової - теж ніхто нікого не запитує про результати діяльності службовця.

Варто зазначити, що міськрада намагається докорінно змінити архітектуру Майдану. Невдовзі, вже у поточному році, мі розпочнеться реконструкція  першої частини майданної території. Ми побачимо його нове, осучаснене обличчя. Але після її завершення потрібно змінити, як правила так і наше  відношення до головної площі міста.