Шрифти

У Радомишлі підприємство хотіло тишком нишком отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Утім виконавчий комітет, громадські активісти, Громадська рада при виконкомі Радомишльської міської ради, депутат Житомирської обласної ради Микола Григорович стали на заваді поспішному прийняттю рішення виконавчим комітетом. Причин тому є чимало. Перше: чим  будуть дихати радомишляни?

Підприємство фактично дислокується у житловій зоні, де за кілька десятків від його території знаходяться приватні будинки містян. Публічна нформація про наміри, опублікована у ЗМІ була неповною.

На сесії міської ради 12.09.2019р. депутат Володимир Капранчук наголосив, що територія ТОВ «Радомишльська деревообробна компанія» є закритою. Що там за  високим парканом  коїться наразі  громаді невідомо. На доступ на територію, земля якої належить міській територіальній громаді, один з місцевих начальничків чомусь наклав табу.  В.Капранчука підтримала також депутат міськради, редактор газети "Зоря Полісся",  Наталія Данилюк.

Варто зазначити, обоє депутатів є журналістами, членами Національної Спілки журналістів України, однак обох не пустили ознайомитися з використанням міської землі.

Міський голова  Володимир Тетерський на сесії дав доручення відповідним посадовцям вирішити питання проведення колективного візиту депутатів міськради на  зазначену територію.
А поки-що, 12.09.2019р, виконавчий комітет у рішенні «Щодо приведення у відповідність до норм чинного законодавства повідомлення ТОВ«Радомишльська деревообробна компанія»про наміри отримати дозвіл на викиди» вирішив:

«Відповідно до ст. , 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», враховуючи пропозиції зборів Громадської ради при виконкомі Радомишльської міської ради від 30.08.2019р., стосовно неповної інформації, яка була опублікована в газеті «Зоря Полісся» про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВ «Радомишльська деревообробна компанія» виконком міської ради:
1.Запропонувати ТОВ «Радомишльська деревообробна компанія» повторно розмістити інформацію в більш повному обсязі в газеті «Зоря Полісся» про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
2.Доручити секретарю Радомишльської міської ради Міхненку В.В. забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Радомишльської міської ради.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Соболевського О.В.

Читай в тему:
- Радомишль: респектабельні з шиком офіси, добре зовні оздоблені приміщення, високий паркан з колючим дротом – а на вулиці занехаяність і бур’яни. Фото
- ВУЛИЦЯМИ РАДОМИШЛЯ. ЩО ТАМ ЗА НЕДОСТУПНИМ ФАСАДОМ?