Шрифти

Громадське формування «Радомишльська варта», яке очолюють колишній працівник правоохоронних органів, нині пенсіонер, Леонід Янович та начальник штабу, депутат міськради минулої каденції, підприємець - Сергій Заяць нараховує майже сотню добровольців.

Усім їх небайдужий стан правопорядку на Радомишльщині та безпека її мешканців. Роботу громадське формування проводить, зазвичай, у післяробочий час та у вихідні дні. Словом свідомі громадські активісти віддають на пожертву громаді свій особистий час відпочинку.

Ось і цього разу поліцейськими Радомишльського відділення поліції спільно з представниками громадського формування «Радомишльська варта», міської ради провели чергове профілактичне відпрацювання на території райцентру  з метою недопущення вчинення злочинів та правопорушень громадянами.

Начальник відділку Радомишльської поліції Дмитро Нікурадзе добре розуміє, що у разі активної участі громадян, добровільних формувань, самоврядних органів місцева поліція отримає суттєву допомогу щодо профілактики правопорушень, їх виявлення, а тому всіляко заохочує їх роботу. Під час проведення інструктажу очільник правоохоронців націлив учасників відпрацювання особливо на дотриманні прав і свобод громадян та особистої безпеки.

Під час проведення відпрацювання під керівництвом Д.Нікурадзе було перевірено кризові об’єкти міської інфраструктури з метою налагодження комунікації під час виникнення надзвичайних ситуацій. Крім того поліцейські разом з громадськими активістами нанесли несподівані візити у публічні місця - до міського парку, ряду закладів відпочинку молоді.

У ході спільної роботи поліції та громадського формування було проведено комплекс профілактичних бесід з окремими громадянами, щодо недопущення вчинення адміністративних правопорушень, а також деяких з них притягнуто до адміністративної відповідальності.

За інформацією відділення поліції

Популярні новини міста