Шрифти

 

22.08.2019 та 23.08. 2019 року поліцейські Радомишльського відділення поліції в ході проведення санкціонованих обшуків виявили наркотичні речовини.

 

22.08.2019 року проведено санкціонований обшук в рамках кримінального провадження відкритого за ч.1 ст. 309 КК України.В домогосподарстві 35- ти річного жителя с. Вишевичібуло виявлено та вилучено сухі зелені рослини, ззовні схожі на рослини коноплі, вагою близько 30 гр., та саморобний пристрій для паління, які вказаний громадяни зберігав без мети збуту.

Вилучене буде направлено до НДЕКЦ при ГУНП в Житомирськійобласті для проведеннявідповідноїекспертизи.

23.08.2019 рокупід час проведення санкціонованого обшуку, в рамках кримінального провадження відкритого за ч.1 ст. 309 КК України у 37- ми річного жителя с. Велика Рача було виявлено та вилучено суха рослиноподібна маса зеленого кольору, ззовні схожа на коноплю, вагою близько 10 грамм, суха рослинна маса ззовні схожа на наркотичний засіб макова соломка вагою близько 30 грам, пластикова пляшка на половину заповнена рідиною коричневого кольору з різким запахом ацетону, 51 рослина ззовні схожа на коноплю, подрібнена речовина коричневого кольору з різким запахом ацетону, які вказаний громадянин зберігав без мети збуту.

Досудове розслідування проводиться за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України. Остаточна правова кваліфікація події буде зроблена після проведення відповідного експертного дослідження.

Начальник

підполковник поліції                                        Дмитро НІКУРАДЗЕ

Популярні новини міста