Шрифти

«Розуміючи актуальність та потребу в сучасних технологіях з залучення інвестицій, туристів, фінансових ресурсів, Радомишльська міська рада активно  реалізує стратегію розвитку громади, затверджену на сесії міської ради в березні 2019 року.

         Тому, 20 серпня у міський публічній бібліотеці-медіатеці відбувся семінар на тему «Брендування ОТГ: як громаді заявити про себе». Даний захід відбувся за підтримки  Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Участь у семінарі взяли Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку та Дмитро Клименко, радник з комунікації цього центру» - інформує про подію сайт  Радомишльської ОТГ.

«На цей семінар були запрошені фахівці міської ради, історики, краєзнавці, народні майстри, місцеві підприємці та молодь, які працювали над пошуком унікальних особливостей громади, які можуть лягти в основу нового бренду громади» - повідомляє офіційний сайт Радомишльської  громади.

капранчук«Широкий загал - це добра ознака демократії. Але зауважу, що захід відбувся без участі депутатів міськради. Певно  забули запросити тих за ким буде вибір та вирішальне слово. Утім, як зазвичай, про нас згадають, коли власна «ідентифікація» та «бренд», чи, зрештою, «ототожнення», чи «символ» громади будуть напрацьовані і потребуватимуть їх затвердження депутатами на якомусь із пленарних засідань ради» - каже депутат міськради, журналіст - Володимир Капранчук.

  Молодико «Мені, зрештою, більше до вподоби не "ідентифікація", а ототожнення, не "бренд", а символ» - висловлює свою позицію у ФБ журналіст Володимир Молодико, який взяв участь у зазначеному заході, організованому апаратом Радомишльської міськради.

З ним важко не погодитися.

Дописи про загрозу засмічення української мови чужоземними словами, головно англійськими трапляються досить часто. Чи ж варто остерігатися іноземних «засланців», чи є тому причини? – читаємо ТУТ

Популярні новини міста