На Житомирщині викрили у хабарництві посадовця Коростенської районної ради

Шрифти

«Оперативниками Управління захисту економіки в Житомирській області спільно із працівниками Територіального управління ДБР, розташованого в м. Києві, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Центрального регіону України викрито та припинено злочинну діяльність службової особи Коростенської районної ради.

Слідством встановлено, що за підробку рішення результатів конкурсу на отримання комунального майна та подальшого укладання договору оренди нерухомого майна, яке є власністю територіальної громади Коростенського району та перебуває на балансі Коростенської районної ради, службовець вимагав 1 тисячу доларів США неправомірної вигоди», - йдеться у повідомленні.

У п’ятницю, 9 серпня, фігуранта було затримано під час отримання зазначеної суми неправомірної вигоди.

«Фігурант затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри у вчинені злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України», - інформує управління захисту економіки.

Затриманий – голова Коростенської районної ради Василь Клименко. У деклараціїзазначено, що його зарплата за 2018 рік становила 327 тис. 686 грн, він також отримав 44 тис. 850 грн пенсії. Крім того, минулого року Клименка нагороджували грамотою Житомирської облради, до якої додається премія в 624 грн - повідомляє житомир -інфо.

На місцевих виборах 2015 року Василь Клименко був обраний до Коростенськой райради від Блоку Петра Порошенка.

Популярні новини міста