Шрифти

Радомишльський письменник отримав літературну премію Сьогодні, 15:38 Цими днями письменник Микола Ярмолюк став Лауреатом літературно-мистецької премії імені Лесі Українки у номінації "література" повідомляє zhitomir-online.com.


 

До речі, він також Лауреат премій Огієнка та Василя Земляка. З – під його пера побачило світ більш як три десятки книг оповідань, повістей, романів для дорослих і дітей, двох збірок детективів. Перший серйозний твір «Сама в хаті» побачив світ у 1968 році у журналі «Дніпро». Схвальні відгуки читачів отримали книги про чорні дні фашистської окупації – «Ружі пливуть за водою» (1973), повість «З роду Сіриків» (1985), роман «Дорога без початку і кінця»- зазначає видання.
• Нагадаємо, що Микола Ярмолюк - український письменник, журналіст у 1975-1983 рр. був редактором Радомишльської районної газети «Зоря Полісся».
• 1994-2003 рр. — видавав власну районну газету «Радомисль». По припиненню її виходу кілька місяців працював заступником редактора Радомишльської райгазети «Зоря Полісся»