Радомишльська міськрада планує на черговій серпневій сесії створити аукціонну комісію

Шрифти

Радомишльська міськрада планує на черговій серпневій сесії створити аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності об'єднаної територіальної громади


Згідно Положення протягом 10 робочих днів із дня прийняття рішення про приватизацію об’єкта утворюється Комісія, діяльність якої регулюється Положенням.
Комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб, які є представниками Органу приватизації. До комісії також включаються староста округу, на території якого знаходиться об’єкт приватизації та в разі подання представники депутатських груп, фракцій та політичних партій, які представлені в міській раді, але не більше одного представника від кожної політичної сили.
У разі потреби до складу комісії можуть залучатися з правом дорадчого голосу спеціалісти, експерти, представники органів виконавчої влади, підприємств та/або господарських товариств тощо.
До основних повноважень Комісії належать: розроблення умов продажу, визначеня стартової ціни об’єкта малої приватизації, розробка інформаційного повідомлення про проведення аукціону, тощо.

 

Популярні новини міста