Шрифти

Сьогодні, 17 грудня 2018р, містяни зустрічали ранок разом з ожеледицею надворі. Отже потрібно було бути напоготові, про всяк випадок, під час ходьби в таку погоду – впасти.
А чи були готові ті служби, кому належить у такому випадку бути підготовленими до погодних капризів?

Навіть невеликий за часом огляд міських вулиць по чисто випадковому вранішньому  маршруту підтверджував, що комунальники підприємства «Благоустрій» працюють.

На 8-му ранку велася посипка гравійною сумішшю центральних вулиць, Майдану Соборного. Ближче до центру міста прибиральниці щедро посипали льдові утворення на тротуарах, пішохідні переходи піщано- солевою сумішшю.
     Однак у ту пору на внутрішньодворових дорогах і тротуарах найбільшого житлового масиву вулиці Незалежності і кіт не валявся – суцільний лід. Лише одинока робітниця з приватного підприємства «Житлоремсервіс» порпалася біля сміттєвого майданчику.
     Варто зауважити , що тут не забувають не тільки справно щомісячно збирати  плату з мешканців мікрорайону за догляд за прибудинковими територіями, а ще й жодного разу не прогавили через суд кожну заборгованість стягнути.
   Перехід по вулиці Горького до хвіртки у міський ліцей№1 теж не був посипаний. Тут при повному штаті бюджетних прибиральниць у закладі, вочевидь вважають, що комунальники залпом до 8-ї посиплють усі 130 міських вулиць. Ліцеїсти човгали ногами мов на лижах.
    Рекорди цього дня все - таки побили на колишній автостанції. Тут на території, де зранку щопонеділка до автобусів поспішають сотні, якщо не тисячі мешканців району у різні куточки країни, близько 9-ї вилискувала цільна крига. Під ногами не було ні солі, ні піску, чи гравію…
   Попереду довга зима з її примхами. Вочевидь міській владі у такій ситуації, як не прикро, а лише одними умовляннями без прочуханок та адмінштрафів не обійтися.
    Нагадаємо, що згідно «Правил благоустрою міста Радомишля» кожен керівник і власник має щоденно дбати за безпеку пішоходів не тільки на внутрішньооб’єктній території, а й біля своєї установи, закладу, фірми, тощо.

Популярні новини міста