Шрифти

Давайте подивимося на диспозицію перед виборами. Що і кого ми маємо. Троє кандидатів з Радомишльського району – Анатолій Павленко, Сергій Галіцький та Володимир Шатилович. Що не кажи, а комусь таки  вигідно було підштовхнути до списку не одного, а звести до купи відразу трьох, щоб вони чубилися за голоси в одному районі, розтягували їх і в результаті супротивники отримують реальний шанс не пустити до парламенту нашого руками своїх же радомишлян. Обігнати кожного з наших та повезти перемогу на Київ, а може й Черняхів. А потім, коли хось запанує на нашій сторонці, упродовж 5 років усі фінансові потоки підуть туди, звідкіля родом депутат, а вам радомишляни на соціальний розвиток міста та району дадуть, ЩО З НОСА СКАПНЕ. У якому районі що входять у 66-й виборчий округ є три кандидати? Відповідь - у жодному. Приклад: погляньте на розклад сил. Як вам таке подобається ? Не дуже,так?
І як би було чудово, щоб ми на Радомишльщині усі гуртом у день виборів відкинули простацтво, свої персональні та навіяні кимось нам амбіції, подумали про свій район, а не чужий дім.
Може досить декому ( хто засвітився), хто ще не встиг посадити навіть деревця у Радомишлі, чи у дворі багатоповерхівки, де живе, а взявся по повній публічно «мочити» тобто « фейсбучити» Анатолія Павленка та збивати людей з пантелику. Бо у нас, на жаль, багато нині людей осліпли, для них всьому показаному по ящику, або ж настроченому у фейсбуці – довіри більше ніж батьковій правді. Причому ці «активісти» приписують йому нісенітниці та дають оцінку, виходячи з позиції свого ще не сформованого, ( а може вже й усталеного перевернутого догори дригом) сприйняття реальності, власного освітнього, морально-фахового рівня, кругозору та світогляду . Мабуть таким краще було б покласти перед собою чистий лист формату А-4, розграфити його на дві колонки: зліва проставити №п/п, з правого – перелік своїх добрих справ. А потім порівняти лише з дещицею серед багатьох справ  - ось з цим лише одним  документом, де зафіксовано, що приніс депутат Житомирської облради А.Павленко  за останній рік-два  тільки з обласного бюджету, окрім інших джерел, у Радомишльський район та місто.

555555

 

8787

 viber image

Тоді може стане ясно хто ти, а хто він. Тут для  притомних виборців на Радомишльщині не треба агітації за А.Павленка – добрі справи, професійність та сума інвестицій красномовно говорять самі за себе.
Та й д речі, не треба забувати, що можна дофейсбучитися та лайкнути так, що отримаєш судовий позов за нанесену моральну шкоду, честі і гідності на декілька сотень тисяч гривен і, як результат, продати власні штани.
Варто нагадати, що на початку тижня була проведена нова хвиля дослідження. Анатолій Павленко разом з Віталієм Журавським очолюють симпатії опитаних респондентів – виборців 66-го округу. За ним йде Павло Дзюблик та група інших кандидатів округу.