Шрифти

Сьогодні, 26 червня 2019р, пройшло чергове пленарне засідання міської ради. Спека дає себе знати. З 27-ми депутатів на сесію прибули -17. Для кворуму вистачило, але як виявилося для прийняття деяких рішень така кількість, як правило, завжди буває недостатньої та хиткою.Депутати оперативно прийняли рішення про встановлення єдиного податку, податку на нерухоме майно, про справляння транспортного податку та встановлення туристичного збору і ставок та пільг із сплати земельного податку. До категорії пільговиків по сплаті земельного податку віднесли інвалідів 1-2гр, фізосіб, які виховують 3-х і більше дітей, пенсіонерів за віком, ветеранів війни та чорнобильців.

Підтримали проекти рішень ради про план роботи на друге півріччя поточного року, затвердили Положення про службове житло згідно якого окремим фахівцям медикам буде надаватися житло, придбане за кошти міської громади, яке вони зможуть приватизувати безкоштовно після 10 років праці у закладах охорони здоров’я громади.

Затвердили перелік об’єктів, будівництво та реконструкція і ремонт яких будуть фінансуватися у поточному році. Зокрема: капремонт покриття вулиці Вокзальної від райринку до М.Житомирської, реконструкція спорткомплексу «Динамо» з будівництвом біля нього спортмайданчику, капремонт корпусу дитсадка №1, ремонт головного фасаду рай лікарні.
Згодом дружно взялися за розгляд земельних питань, відсоток яких, зазвичай, на кожній сесії становить 2/3 від винесених у порядок денний. Однак каменем спотикання виявився список містян, яким облдержгеокадастр у відання якого на той час держава надала право виділення земель поза межами сіл, міста, ще у 2013 році надав дозвіл на виготовлення техдокументації із землеустрою для отримання земельних ділянок у районі села Березці. Громадяни за свій кошт виготовили всю необхідну первинну документацію. Однак замість дотримання букви закону сесія перетворилася у дискусійний майданчик. Волюнтаризм зашкалював. Дехто з депутатів упродовж нинішньої каденції так і не зрозумів, що право голосувати «за» чи «проти» – це не власна забаганка, а депутатський обов’язок вибору рішення згідно чинного законодавства.
У різному на депутатське звернення депутатів Таїсії Василюк щодо проведення поліцією перевірок стихійної торгівлі громадянами біля «Сільпо» по анонімному телефонному дзвінку на «102» буцімто від її імені ( причетність до якого депутат відкидає)

нданилюк

та запитання Наталії Данилюк щодо неконтрольованої їзди по міському парку скутеристів і торгівлі м’ясом у невстановлених місцях - давав відповіді начальник райвідділку поліції Дмитро Нікурадзе.

нікурадзе

Громадські активісти Анна Мозгова,

анна мозгова

Олександр Папірний детально переймалися станом міського парку, пропонували свою концепцію його розвитку на перспективу.

папірний

 

Секретар міськради Віктор Міхненко оприлюднив заяву депутата Дмитра Щепанського щодо виходу з фракції «Опозиційний блок».

щипнськийа

На завершення сесії депутат облради Микола Григорович озвучив   інформацію  щодо джерела теперішнього ямкового ремонту дороги Радомишль-Кочерів. За його словами - це власні кошти служби автодоріг Житомирщини на обслуговування доріг. Нині на дорогу, як запевнив депутат з наявних у нього джерел інформації, на ремонт виділили 10 млн грн, яких вистачить лише на 2-2,5км.  її ремонту.

Нагадаємо, що протяжність відрізку дороги-19км

григорович

 

На цьому,  проспівавши гімн України, депутати завершили сесію. У липні пленарного засідання не  планується - пора  відпусток.

Детальніше дивись відео Романа Мозгового мозговой

 

Популярні новини міста