Шрифти

Як і чим живе село Кочерів Радомишльського району, що знаходиться на трасі Київ-Чоп в однаковій близькості від обласного центру та столиці України, ознайомився 19 червня голова обласної ради Володимир Ширма.
Разом із депутатом облради Анатолієм Павленком та Кочерівським сільським головою Катериною Слюсаренко та Володимир Ширма відвідав нещодавно відкритий парк відпочинку.

Особливо вразило очільника депутатського корпусу нове футбольне поле зі штучним покриттям.
Також він відвідав лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, поспілкувався з пацієнтами та лікарями. В амбулаторії знаходиться лабораторія, в якій роблять 22 види аналізів, у тому числі на СНІД, гепатит В і С та ін.
«Кочерівська амбулаторія нагадала мені невеличку поліклініку. Є лікарі, медсестри, сучасна лабораторія, ЕКГ обладнання… », - поділився враженнями голова обласної ради.
Ще одна гордість Кочерівської громади - дитячий садок, що функціонує при загальноосвітній школі.
Володимир Ширма зазначив, що дуже схвально ставиться до такого раціонального підходу: «Немає сенсу будувати нові приміщення під дитячі садочки, коли у школах є вільні площі. І це є гарною практикою, коли в приміщенні школи працюють дитячі садки. Це і ефективне використання майна та заощадження коштів водночас».
«Я приємно вражений роботою сільського голови Катерини Слюсаренко. Є керівник громади і є громада , що є одним цілим. А разом, ви усі, спільними зусиллями працюєте над розвитком своєї рідної громади», - сказав під час спілкування з активом села голова обласної ради.
У ході зустрічі Володимира Ширми та депутата облради Анатолія Павленка з депутатами сільради та членами виконкому було обговорено низку питань. Зокрема таких, як ремонт дороги від траси Київ-Чоп до кінця села Кочерів, можливості створення індустріального парку на території населеного пункту -
повідомляє офіційний сайт облради

Популярні новини міста