Шрифти

11 червня 2017 року українці не просто отримали можливість перетинати кордони країн Європи з біометричними паспортами без віз — у цей день ми остаточно розпрощалися з політикою багатовекторності, шкідливою для розвитку нашої держави.

Про це Петро Порошенко сказав під час зустрічі з людьми, які прийшли на акцію «День Народження Безвізу». Символічна акція відбулася на новому столичному мосту біля Володимирської гірки.
Петро Порошенко поділився спогадами про те, як два роки тому президент Словаччини відкрив українцям символічні двері до Європи.
«34 європейських країни в один день відкрили свої кордони власникам українських біометричних паспортів. Мільйони українських громадян отримали можливість на власні очі побачити той світ, який ми прагнемо побудувати в Україні за стандартами ЄС», — наголосив Порошенко.
Він також нагадав про те, що і в Європі, і в Україні ніхто не вірив у досягнення критеріїв лібералізації візового режиму. На довгому шляху українська влада мала виконала 144 пункти безвізового плану — і саме команда Порошенка здобула безвіз, попри російську агресію на Донбасі.
«Безвізовий режим з ЄС помножив цінність українського паспорту. Він став справжнім європейським паспортом», — наголосив Порошенко.
Він зазначив, що отримання безвізового режиму — це другий стратегічний крок після Угоди про асоціацію на шляху до членства України в ЄС і НАТО. Партія «Європейська Солідарність» має чіткий план, як досягти критеріїв для отримання членства в цих міжнародних союзах у перспективі 7−10 найближчих років. «Членство у ЄС і НАТО — це нові стандарти життя. Це новий вимір безпеки і свободи громадян. Ми єдиною командою рухаємо Україну в Європу. Наша команда захистить європейський вибір України і нікому не дозволить зруйнувати підвалини нашої державності і повернутися до політики багатовекторності», — наголосив лідер «Європейської Солідарності».

 

Популярні новини міста