Шрифти

На минулому тижні у приміщенні  Житомирської філармонії відбулася урочиста цеременія нагородження кращих спортсменів  та тренерів Житомирщини за підсумками 2018 року.

Відзнаки Спортивного 2018 року на Житомирщині отримали дивись ТУТ:

Як  не прикро, але наших спортсменів і тренерів у списку нагороджених немає.

 

Як стверджує Олег Гончаренко- від відділу  спорту  Радомишльської міськради подавали кандидатури  тренерів -претендентів на нагородження Руслана Пархоменка ( велосипедний спорт) та Сергія Дзюбу (кікбоксинг, рукопашний бій), однак  у число  призерів обидва не увійшли.  Важко  з дистанції судити по  яких критеріях у наших  тренерів були гірші показники за їх конкурентів.  Можливо, що пріорітетність  усе таки за олімпійськими видами спорту.

Утім варто нагадати, що ми вже давно  звикли, що  вихованці  з   велоспорту, нашої ДЮСШ  упродовж десятиліть  були серед  кращих в області по результатах  змагань.

Дивно також,що не  всі  наші тренери  ведуть  групи підготовки юних спортсменів  з олімпійськими видами спорту. Кікбоксинг, рукопашний бій, інші не олімпійські види спорту -  це добре. Масовість для наших дітей. Але ж, погодьтеся, бюджетні кошти повинні  також  тратитися не тільки на масовість,  не олімпійські види спорту, а й на підготовку спортсменів у низових  ланках, на рівні міста, району, які мають представляти  Україну в олімпійських  видах спорту на міжнародних  аренах.

Чи не варто було б  переглянути  нинішню самостійність Радомишльських тренерів у виборі напрямку та видів спорту. Ввести в обов’язок  поруч з неолімпійськими видами  готувати спортсменів і з олімпійських видів спорту. Інакше Україну буде нікому гідно представляти на  міжнародних змаганнях та Олімпійських  іграх. Адже не секрет,  що талановиті спортсмени, як правило, виростають саме у глибинках країни.

Зауважимо , що нині Радомишль поповниться матеріальною  базою для підготовки спортсменів. З Нового року  запрацює реконструйований  спорткомплекс «Динамо».

На світлині- гравець збірної України радомишлянин Олександр Зінченко

Популярні новини міста