Шрифти

Тетерів визнали однією із найзабрудненіших річок області.Про це повідомляють на сайті ДУ «Житомирський ОЛЦ МОЗ України»:

«Найбільш бактеріально забрудненими виявились р. Гнилоп'ять у Бердичеві, р. Тетерів у житомирському гідропарку та кар'єр у смт Черняхів, де вміст бактерій перевищує норму у 48 разів (240000 при нормативно допустимому значенні не більше 5000)», - йдеться у повідомленні. «Хоч і менше, а все ж брудна вода в р. Случ (Новоград-Волинський), р. Тетерів (Висока Піч, Дениші, Коростишів), р. Ірша (Іршанськ), р. Норинь (Овруч), р. Словечна (Словечне), р. Очеретянка (смт.Черняхів), р. Жерев (смт.Лугини), р. Лісна (смт.Романів), кар'єр с. Слобода-Селець Житомирського району», - інформують в лабораторному центрі. Загалом стовідсотково у контрольних точках вода не відповідає вимогам санітарних норм в Бердичівському, Чуднівському, Любарському, Ружинському, Коростенському районах.

Натомість не виявлено жодного відхилення в Малинському, Радомишльському, Баранівському, Пулинському, Народицькому та Ємільчинському районах.

Популярні новини міста