Шрифти

Співробітник Радомишльського відділення поліції того дня звично забирав свою дитину зі школи у райцентрі. Дорогою додому неподалік навчального закладу помітив місцевого жителя, який пропонував людям щось у нього придбати. 

– Цей чоловік добре відомий нашим працівникам, адже раніше неодноразово був судимий за крадіжки і нині є фігурантом кримінального провадження за аналогічним фактом.

У день несподіваної зустрічі з правоохоронцем він уже приходив до відділку поліції, де слідчий офіційно оголосив йому про підозру у причетності до протиправних діянь, учинених раніше, - розповів начальник Радомишльського ВП ГУНП Дмитро Нікурадзе. 

Відтак пропозиція придбати у підозрюваного плазмовий телевізор, з якою він приставав до людей, видалась поліцейському аж занадто підозрілою. Тож разом із товаром чоловік знову опинився у поліційному відділку, де вперто стверджував, що придбав техніку у кредит.

Утім, дуже скоро з’ясувались протилежні обставини. До поліції звернулась адміністрація загальноосвітнього закладу із заявою про крадіжку з навчальної аудиторії плазмового телевізора вартістю понад 7 тисяч гривень. Тож 32-річному підозрілому торговцеві довелось зізнатись у крадіжці. За словами чоловіка, техніку він непомітно виніс із незамкненого приміщення класу і школи наприкінці дня. 

За вказаним фактом (ст. 185 ККУ) відкрито кримінальне провадження. За ще одне вчинене злодіяння винуватцю може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на термін до 3 років.

Відділ комунікації поліції

Популярні новини міста