Шрифти

21.12.2018р,10.00.   Прийнявши бюджет об’єднаної громади на 2019 рік,  доходи якого становитимуть 199 784 466грн, видатки - 199 784 466грн,  затвердивши штат та чисельність виконавчого апарату ради у складі 2-х управлінь, 9-ти відділів і 1-го сектору у  загальній кількості з 117 штатних одиниць, депутати перейшли до розгляду низки інших  соціально важливих для ОТГ питань.

У подальшому сесія підтримала проекти рішень :

-  про встановлення вартості харчування вихованців дитсадочків, учнів 1-4 класів. Таким чином вартість харчування однієї дитини  на день у  міському дитсадку  у 2019 році становитиме 26.00грн. З них 40% - у сумі 10.40грн за рахунок міського бюджету і 60% - 15.60грн – за рахунок батьківської плати.

Для сільських дошкільнят: 60% - у сумі 15,60грн за рахунок міського бюджету і 40% - 10.40грн – за рахунок батьківської плати.

Розмір плати за харчування учнів 1-4 класів у школах становитиме 50%- 5.00грн за рахунок бюджету, 50% -5.00грн  за рахунок батьківської плати. Вартість харчування може бути збільшена за рахунок добровільних внесків. Цим же документом надано пільги по безкоштовному харчуванню дітей із малозабезпечених сімей, учасників АТО, дітей сиріт,  дітей - інвалідів;

- прийняла Програму економічного і соціального розвитку ОТГ на 2019 рік, Програму «Феенілкенітонурія» на 2019-2023рр,Програму розвитку та фінансової підтримки медико-санітарної допомоги ОТГ;

-затвердила ряд  розпоряджень міського  голови;

- приєдналася до Європейської «Угоди мерів»;

прийняла план роботи ради на 1-е півріччя 2019року;

-заслухала  депутата,  голову постійної комісії Наталію Данилюк про хід виконання Програми надання одноразової грошової допомоги членам громади на 2018-2020рр, яка у своєму виступі переймалася створенням необхідного грошового резерву для відчутної допомоги громадянам, які неї потребують, особливо онкохворим. Депутатка запропонувала керівництву ради передбачити  фінансові ресурси, які б дали можливість надавати грошову поміч не менше 1000 грн;

- підтримала переукладання контрактів з головлікарями - центру первинної медико-санітарної допомоги міськради Ніною Ляшевською, міської  стоматологічної  поліклініки- Артемом Приборецьким;

-затвердила  зміни до складу виконавчого комітету ради та його чисельність;

Загалом  під час пленарного засідання депутати також  розглянули майже 20 питань  з земельних відносин.

У ході обговорення порядку денного у депутатському середовищі виникали дискусії. Наприклад, депутат Володимир Капранчук   вніс пропозицію про зняття з розгляду питання про звільнення від сплати  міського комунального  підприємства «Водоканал», звернувши увагу депутатів, що при підготовці проекту рішення була допущена  ціла низка порушень діючого Регламенту ради. А саме: проект  документу  підготовлений  безвідповідально, не  був  оприлюднений у засобах  масової інформації,  відсутня пояснювальна записку з обґрунтуванням та потребою прийняття такого рішення, у резолютативній його частині не було вказано елементарних  речей - орендовані об’єкти, їх  назву, адреси розташування, тощо. Одночасно  депутат вказував на те, що керівник підприємства ще не прозвітувався про фінансово господарську діяльність «Водоканалу» за 2018рік та не прозвітував куди і на що були направлені кошти від орендної плати, яку підприємство отримало таким же шляхом у  поточному році. Проте попри все «Водоканал»  таки звільнили від сплати  орендної  плати до міської  казни, як вияснилося, за  оренду 2-х міських свердловин питної води.

А депутат, секретар ради, Віктор Міхненко, у своєму виступі наголошував на питанні  виникнення нагальної необхідності  створення комісії щодо наведення певних правил  при формуванні  черги на отримання земельних ділянок в ОТГ. У результаті дискусії депутати прийняли рішення доручити начальнику управління земельних відносин Ігорю Свіца розробити Порядок надання земельних ділянок громадянам, що перебувають в черзі на їх отримання.

У різному  депутат Іван Пархомчук вкотре наполегливо, у притаманній йому формі, домагався від керівництва ради почути  зрозумілу  відповідь щодо  виконання  його запитів та побажань  виборців округу на предмет ямкового ремонту асфальтобетонного покриття вулиці Миру. І таки добився чіткого запевнення, яке прозвучало з вуст    міського голови Володимира Тетерського, що перший асфальт з настанням тепла  буде покладено саме на цю вулицю.

Депутат Наталія Данилюк наголосила на необхідності покращання патріотичного виховання молоді громади, закликала вшанувати полеглих радянських воїнів при визволенні Радомишльщини, шляхом  покладання  вінків на братські могили.

Депутат Володимир Капранчук запропонував керівництву ради  розглянути питання  про призначення  на  досі вакантну  посаду заступника міського голови  компетентну та авторитетну особу, яка б зайнялася суто  гуманітарними питаннями у місцевій громаді.  Адже у цій царині, за його преконанням,   нині непочатий край роботи. А діяльність першого заступника Олега Соболевського, який має відповідний практичний досвід та знання, зосередити на вирішенні  таких  значимих для громади сфер, як дорожнього та комунального господарства будівництва,  водопостачання, каналізування,тощо.

 У підсумку, опрацювавши  майже 40 питань порядку денного, депутати без перерви, протягом трохи більше 2-х годин, завершили роботу 13 сесії,  7-го скликання та  завершили 2018 рік.

IMG 20181221 103813  

на світлинах: депутати Наталія Данилюк та Іван Пархомчук.