Шрифти

Олександр Папірний – громадський активіст 21 травня 2019 року подав на сайт Радомишльської міської ради електронну петицію: «ІНІЦІЮВАТИ СТВОРЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО ПАРКУ В М. РАДОМИШЛЬ»
За словами автора петиції у коментарі до неї « міський парк, як і все місто, розвивається хаотично.

Через що, часто з‘являються протести та незадоволення громадянами при появі нових об‘єктів торгівлі чи благоустрою. Розробка концепції дасть змогу отримати зворотній зв‘язок від громадян, яким вони бачать місцевий парк - як зона відпочинку містян. Якої саме атракції бракує в парку для розваг дітей та молоді. Як має виглядати ландшафтний дизайн, та інше...»
Нагадаємо, що для розгляду петиції самоврядним органом необхідна підтримка не менше чим 100 містян. Час на збір підписів - 30 днів.
Якщо відверто, то «самодіяльність» реконструкції першозбудованої вхідної арки в сквер – це «повний несмак», як пишуть гості міста у фейсбуці. Прикраси на кшталт двох античних скульптур епохи Відродження, встановлені зверху порталу арки та леви внизу на тлі пам’ятника Героям Радянського Союзу не мають навіть якогось віртуального архітектурного зв’язку з парком, який закладений у 1932 році за рішенням міськради

Популярні новини міста