Шрифти

Сьогодні, 11 травня 2019р, пройшла позачергова сесія Радомишльської міської ради. З 27-ми депутатів участь у роботі сесії взяли 17. Як відомо у місті  успішно завершується реконструкція будівлі спорткомплексу «Динамо».

Утім біля комплексу відсутній спортивний майданчик, а колишній благоустрій території не відповідає сучасним архітектурним та естетичним вимогам.
Депутати підтримали пропозицію керівництва міської ради та проголосували за спрямування додаткових 250 000 грн. на проведення зазначених робіт.

У процесі роботи сесії  депутати також прийняли  рішення про обмін земельної ділянки, що розташована поруч з спорткомплексом і перебуває у приватній власності, на  ішу земельну ділянку, яка знаходиться по вулиці Вокзальній ( колишня Котовського) біля Сінного ринку. Саме на отриманій за рахунок обміну земельній ділянці буде побудований запланований спортмайданчик.

Варто зазначити, що на тому місці він і функціонував у пострадянський період, але депутати каденції 2006-2010 років, не зважаючи на заборону приватизації земель під об’єктами спортивного призначення, прийняли рішення про передачу землі, на якій він був розташований, у приватну власність.