Шрифти

Провести якісний аварійний ямковий ремонт на дорозі Житомир-Нова Борова, комплекс –такими вимогою звернувся депутат Верховної Ради України Павло Дзюблик до голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича.
Відповідне письмове звернення до очільника області Павло Дзюблик опублікував у себе на сторінці у Facebook 23 квітня.


«Так як стало відомо, що дорогу М-21 обласне керівництво не подало у 2019 році в план ремонту та не збирається виділяти співфінансування у розмірі 60 млн грн, що призведе до втрати 150, 0 млн грн та відтермінує на невизначений термін ремонт автошляху, звертаюся з відкритим листом до очільника області. Розраховую на Вашу підтримку», - написав нардеп.
Серед іншого у листі йдеться про те, що голова Житомирської ОДА впродовж кількох років ігнорує нагальне питання проведення ремонту дороги Житомир-Нова Борова, у зв’язку із чим було скасовано тендери, а вартість виконання робіт за цей час зросла у 2 рази. Разом з тим, парламентар наводить цифри та джерела фінансування, які можна було залучити для даних цілей, зокрема – кошти з так званого «митного експерименту».
Наприкінці звернення нардеп анонсував «інші методи впливу» вже 2 травня, у разі продовження «затишшя» у вирішенні питання ремонту дороги. Детальніше, відео ТУТ
Нагадаємо, що Радомишльський міський голова Володимир Тетерський на сесії міської ради, 18.04.2019р, запропонував депутатам направити звернення ради до обласного та республіканського керівництва дорожньої галузі щодо ремонту дороги Радомишль - Кочерів. Депутати його підтримали, адже таки необхідно шукати оті понад 20 млн.грн, які були виділені з держбюджету на ремонт так і не виконаного покриття дороги.