Шрифти

Верховна Рада 25 квітня 278 голосами прийняла в цілому закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який народні депутати почали розглядати у другому читанні 28 лютого.
Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.


«Проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної представляє голова Комітету з питань культури і духовності М.Княжицький. Народні депутати переглянули фільм у якому відомі та видатні українці звернулися до Парламенту із проханням підтримати законопроект про українську мову. У залі Верховної Ради присутні екс-президент України Віктор Ющенко, колишній предстоятель УПЦ КП патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, військовослужбовці, науковці, діячі культури. Верховна Рада 278 голосами прийняла в цілому Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», - йдеться в інформації про хід ранкового пленарного засідання.
На сайті Верховної Ради є результати поіменного голосування: з шести нардепів-мажоритарників від Житомирської області п’ять проголосували «за», а Володимир Литвин, який представляє Новоград-Волинський округ №65, не голосував.
Жодного голосу за закон про мову не дала фракція Опозиційного блоку.

 

Популярні новини міста