VM - Shopping cart

 x 

Кошик порожній

VM - Search in Shop

VM - Featured products

virtuemart sample
Cowboy Hat
12,00 €
String, admin list Tooltip
String, is input Tooltip
virtuemart sample
Safety Helmet
49,00 €
String, is input Tooltip

VM - Currencies SelectorШрифти

«У Радомишлі продовжують реконструкцію комплексу «Динамо» – одного із спортивних об’єктів Житомирщини, який входить до проектів регіонального розвитку області. Усередині приміщення продовжують внутрішні роботи, а також йде підготовка до облаштування території навколо нього.

 

Про це повідомив директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький» - повідомляє ruporzt.com.ua

«Спорткомплекс «Динамо» є одним із проектів, який почали реалізувати у 2018 році за кошти ДФРР у співфінансуванні із бюджетом Радомишльської ОТГ.

За словами Євгена Кульчицького, вже виконані зовнішні роботи, фасад утеплений та оздоблений відповідно до проекту, наразі тривають внутрішні роботи.

«Зараз продожуємо внутрішні роботи усередині приміщення. Активно йдуть роботи з ремонту спортивної зали, роздягалень та душових, йде підготовка до влаштування підлоги, залу для занять із різних видів боротьби. Крім цього, за дорученням голови ОДА Ігоря Гундича доопрацьовуємо проект з благоустрою території, влаштування під’їзної дороги, а також заміни системи зовнішньої каналізації», – розповів директор департаменту.

Загальна вартість реконструкції – близько 15 млн грн. Проект реалізується за кошти ДФРР, а також 20% – співфінансування з місцевого бюджету» -зазначає видання.

1556098408 1 2 1

1556098487 4 2

1556098423 3 1